Skip to content
Termoizolacje - Uszczelnienia - Pianki - Tworzywa - Profile silikonowe i gumowe

Oferujemy wyroby z tworzyw sztucznych produkowane według indywidualnych wymagań klientów. Posiadamy możliwość realizacji zamówień na serie prototypowe oraz duże ilości produkcyjne. W dziale konstrukcyjno projektowym służymy również pomocą na etapie wyboru odpowiednich tworzyw oraz technologii produkcji elementów.

Części z tworzyw sztucznych oraz inne wyroby wykonywane są wyłącznie z wysokogatunkowych półfabrykatów i granulatów. Dzięki temu mamy możliwość zapewnienia stabilnej i powtarzalnej produkcji wielu różnych produktów.


Masz pytanie ?


Producent wyrobów z tworzyw sztucznych

Dla naszych klientów oferujemy kompleksowe podejście w zakresie projektowania, wytwarzania i logistyki zamówionych wyrobów. Dzięki posiadanym zasobom możemy wspomóc Państwa podczas całego procesu niezbędnego do realizacji zlecenia. Dysponujemy dostępem do nowoczesnych maszyn. Cały proces produkcji objęty jest nadzorem według obowiązujących procedur.

Na co dzień zaopatrujemy klientów z branży przemysłu automotive, kolejowego, stoczniowego, maszynowego oraz budownictwa. Najpopularniejszymi tworzywami w naszej ofercie jest PE, PET, PP, PCV, ABS, POM, PA, PTFE. Przetwórstwo tworzyw sztucznych daje bardzo szerokie możliwości wykonywanie wyrobów z tworzyw oryginalnych jak i regranulatów. Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu z doradcami działu techniczno-handlowego.

Obróbka skrawaniem tworzyw

Tworzywa konstrukcyjne takie jak poliamid, teflon czy polietylen są bardzo dobrym materiałem do produkcji wielu części maszyn. Technologie takie jak toczenie tworzyw czy też frezowanie tworzyw umożliwiają szybka produkcję nawet pojedynczych sztuk. Wałki, rury czy płyty z tworzyw dostępne są w bardzo szerokim zakresie rozmiarów co znacznie upraszcza proces produkcji. W ten sposób można w powtarzalny sposób produkować rolki, tulejki, ślizgi, panewki i inne produkty o wysokiej precyzji i powtarzalności.

Obróbka CNC tworzyw wykonywana na nowoczesnych maszynach przez doświadczonych operatorów umożliwia sprawną realizacje produkcji nawet bardzo zaawansowanych detali, które wymagają różnych procesów obróbczych na innych maszynach. W ten sposób możemy dostarczać skomplikowane produkty wysokiej jakości.

Spawanie tworzyw sztucznych

Spawanie płyt z tworzyw sztucznych wykorzystujemy do wykonywanie zbiorników, tacek oraz innych produktów, które nie mogą być formowane w innej technologii. Nowoczesne i szybkie ekstrudery dają możliwość wykonywania mocnych i szczelnych spawów zachowując przy tym odpowiednią estetykę produktów. Najpopularniejsze tworzywa do spawania to polietylen oraz polipropylen zwykły i komorowy.

Naszą mocną stroną są zbiorniki z tworzyw sztucznych. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań, od zbiorników na wodę pitną po zbiorniki przemysłowe do chemikaliów. Zbiorniki mogą posiadać niezbędne dokumenty UDT. Realizacja może obejmować również montaż w miejscu inwestycji wraz z dodatkowymi instalacjami.

Gięcie tworzyw sztucznych

Proces gięcia sprawdza się w wielu sytuacjach i jest niezbędny to realizacji produktów często wykonywanych z poliwęglany czy plexi. Gięcie poliwęglanu to szybka i sprawdzona metoda produkcji różnego rodzaju przedmiotów w budownictwie, osłon lub elementów stojaków do ekspozycji folderów, ulotek itp. Gięcie plexi jest wykorzystywane do zbliżonych realizacji, należy jednak pamiętać, że te tworzywa różnią się od siebie i mają odmienne właściwości użytkowe.

Nasza specjalizacja to wszelkiego rodzaju plastikowe osłony do maszyn, które wykonywane są na wymiar według indywidualnych potrzeb zamawiającego. Aby ustalić szczegóły techniczne zapraszamy do kontaktu z doradcami technicznymi.

Pozostałe materiały w naszej ofercie

Back To Top
Call Now Button