Skip to content
Termoizolacje - Uszczelnienia - Pianki - Tworzywa - Profile silikonowe i gumowe

Oferujemy szeroki wybór produktów wykonywanych na zamówienie z wysokogatunkowych pianek poliuretanowych. Nasze produkty doskonale sprawdzają się w rozmaitych zastosowaniach. Precyzyjne cięcie, szeroki wybór produktów oraz krótki czas realizacji zamówień umożliwia nam zaproponowanie Państwu wielu różnorodnych rozwiązań do praktycznie wszystkich aplikacji.

Realizujemy zamówienia jednorazowe na niewielki ilości jak również stałe zlecenia produkcyjne dla stałych klientów. Posiadamy bardzo dobrze zaopatrzony magazyn dlatego wszystkie zamówienia wysyłamy w bardzo krótkim terminie realizacji. Nasz produkty dostarczamy na terenie całej Polski oraz krajów UE.

Cięcie płyt poliuretanowych na wymiar od grubości: 3mm, 5mm, 8mm, 10mm, 12mm, 15mm, 20mm, 25mm i 50mm


cięcie pianki poliuretanowej

Cięcie pianek poliuretanowych na wymiar


Sztancowanie pianki PU , wykrawanie pianki z poliuretanu

Pianki poliuretanowe są produktem, który można formować na wiele sposobów. Ze względu na swoje uniwersalne właściwości sprawdza się w wielu zastosowaniach. Produkcja wyrobów z pianki poliuretanowej może odbywać się za pomocą technologii sztancowania. Sztancowanie czy też inaczej wykrawanie doskonale sprawdza się w produkcji produktów o określonym kształcie wewnętrznym, są to zazwyczaj wyroby, których nie da rady wykonać tradycyjnym cięciem na piłach CNC.

Wykroje PU powstają za pomocą cięcia specjalnie przygotowanymi wykrojnikami. Dzięki temu szybko i dokładnie można piance nadać określony kształt zewnętrzny oraz wewnętrzny. Sztancowanie jest techniką, która pozwla na wykonanie nawet najtrudniejszych kształtów.

Taśmy z pianki poliuretanowej

Poliuretan jest odporny na niskie oraz wysokie temperatury. Dobrze izoluje przed wilgocią. Jest stabilny wymiarowo. Jest również odporny na ściskanie. Z tego materiału może być z powodzeniem wykonywana produkcja taśm piankowych z poliuretanu różnego rodzaju.

Takie taśmy możemy dostarczyć według indywidualnych wymagań klienta. Mogą to być przede wszystkim:

  • taśmy samoprzylepne z poliuretanu
  • taśmy bez podklejki
  • taśmy z poliuretanu do kontaktu z żywnością (certyfikat)

Dostarczamy wyroby do różnorodnych zastosowań. Zazwyczaj naszymi klientami są zakłady produkcyjne, serwisy maszyn i urządzeń i rzemieślnicy. Realizujemy zamówienia na wkłady filtracyjne, dystanse, czy wkłady amortyzujące.

Wkłady pudełkowe i wypełnienia poliuretanowe

Realizujemy zamówienia na bardzo szeroki zakres rozmaitych wkładów do różnego rodzaju pudełek, skrzynek narzędziowych, gablot, boxów i innych opakowań. Wkładki z pianki PU doskonale sprawdzają się w branży opakowaniowej. Jest to tani i skuteczny sposób zabezpieczania produktów w transporcie.

Wkłady piankowe najczęściej wycinane są ze spienionego poliuretanu. Zazwyczaj są to produkty o grubościach w zakresie od 3mm do 30mm. Ze względu na niską wagę oraz dużą elastyczność znajdują zastosowanie w wielu branżach. Skutecznie zabezpieczają przed zniszczeniem i amortyzują w transporcie.

Uszczelki i dystanse z poliuretanu

Oferujemy różne rodzaje uszczelek ciętych pod różnorodne zastosowania. Precyzyjne cięcie oraz wysoka powtarzalność umożliwiają nam szybkie realizowanie zamówień nawet na bardzo zaawansowane wyrobu. Warto pamiętać, że nie każdy producent uszczelek do produkcji korzysta z półwyrobów wysokiej jakości.

Realizujemy dostawy uszczelek jednostronnie przylepnych oraz na uszczelki dwustronnie przylepne.

Najcześciej wycinane są uszczelki PU:

  • Uszczelki z pianki M-PU (poliuretanowa spieniona lub rozprężna)
  • Uszczelki z pianki M-EPDM (kauczukowa spieniona)
  • Uszczelki z pianki silikonowej (silikon spieniony)
  • Uszczelki z pianki M-EVA (polimerowa spieniona)
  • Uszczelki z pianki M-PE (polietylenowa spieniona)

Back To Top
Call Now Button