Skip to content
Termoizolacje - Uszczelnienia - Pianki - Tworzywa - Profile silikonowe i gumowe

Oferujemy szeroki wybór wyrobów z gumy produkowanych różnymi technologiami. Produkty gumowe od wielu lat znajdują szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłowych. Duża różnorodność produktów oraz elastyczne procesy produkcji ułatwiają dobór odpowiednich rozwiązań pod konkretne zastosowanie.

Dysponujemy technologią oraz wiedzą, która umożliwia nam realizowanie nawet trudnych i nietypowych zamówień. Przez wieloletnią obecność na rynku zdobyliśmy doświadczenie, którym możemy się z Państwem podzielić. Jesteśmy w stanie wyprodukować wysokiej jakości niestandardowe produkty gumowe na wymiar. Zapraszamy do współpracy


wyroby gumowe

Masz pytanie ?

producent wyrobów gumowych

Producent wyrobów gumowych

Dzięki elastycznemu podejściu współpracujemy z szerokim zakresem klientów. Oferujemy produkty zarówno dla OEM jak i firm serwisowych, działów utrzymania ruchu itp. Nasze wyroby dostarczamy do firm z różnych branż, a najpopularniejsze z nich to rolnictwo, motoryzacja, przemysł maszynowy, przemysł morski i kolejowy.

Z naszymi odbiorcami współpracujemy od koncepcji po projekt, produkcję i dostawę, aby zapewnić niezawodne rozwiązania zgodne z oczekiwaniami. Produkcja wyrobów gumowych jest procesem, który nadzorujemy na każdym etapie ponieważ wiemy, że jakość ma dla Państwa pierwszo rzędne znaczenie. Specjalizujemy się w wyrobach formowanych, wytłaczaniu profili oraz wycinaniu uszczelnień gumowych.

Formowanie gumy

Produkty wytwarzane za pomocą tej technologii charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami użytkowymi oraz. wysoką powtarzalnością. Produkcja formowanych wyrobów gumowych to kilku etapowy proces. Wymaga odpowiedniej technologii oraz doświadczonych technologów i operatorów maszyn. Przy rozważaniu tej metody produkcji należy uwzględnić między innymi wielkość serii, dokładne gabaryty elementu oraz rodzaj mieszanki gumowej.

W tej technologii możemy realizować zamówienia na różnego rodzaju odboje, dławiki, uszczelki i inne podzespoły maszyn i urządzeń.

Wytłaczanie gumy

Ze względu na swoje uniwersalne właściwości wytłaczane wyroby gumowe znajdują szerokie zastosowanie w motoryzacji, budownictwie, budowie maszyn i urządzeń. Do najpopularniejszych produktów zamawianych przez naszych klientów możemy zaliczyć profile gumowe, tuleje gumowe, gumowe sznury, uszczelki drzwi, listwy, rury, węże, rury oraz uszczelki. Produkcja wyrobów gumowych metodą wytłaczania stwarza możliwość wytwarzania produktów, które mogą być wykorzystywane jako elementy amortyzujące, uszczelniające, czy izolacyjne.

Proces wytłaczania gumy jest wydajnym i ekonomicznym procesem produkcyjnym. Daje możliwość realizacji tak długich serii wyrobów jak i małych ilości. Wytłaczane elementy gumowe są lekkie, niezwykle trwałe, elastyczne i mają długą żywotność. Oferujemy wyłącznie wysokogatunkowe produkty, które powstają z mieszanek gumowych najwyższej jakości.

Powłoki gumowe

Właściwości mieszanek gumowych sprawiają, że są one bardzo dobrym materiałem do wykonywania warstw ochronnych i izolacyjnych dla wielu przedmiotów. Powlekanie gumą to bardzo popularna metoda do zabezpieczania bębnów, rolek, wałków i innych części maszyn oraz urządzeń przemysłowych.

Do wyboru klientów mamy różne mieszanki gumowe oraz poziomy twardości gumy. Możemy elastycznie dopasowywać się do indywidualnych wymagań. Oferujemy również często wykonywaną usługę jaką jest regeneracja powłok gumowych. Zapraszamy do konsultacji z działem doradców techniczno-handlowych.

Wycinanie uszczelek gumowych

Uszczelnienia gumowe wytwarzane są według nadesłanej dokumentacji. Za pomocą nowoczesnych ploterów posiadamy zdolności dostarczenia produktów praktycznie o dowolnych kształtach i grubości. Dostarczamy uszczelki NBR, SBR i EPDM do zastosowań przemysłowych, rolnictwa i motoryzacji. Precyzyjne cięcie arkuszy gumowych umożliwia nam szybkie dostawy zarówno małych jak i dużych ilości produktów.

Wykrawanie uszczelek gumowych na prasach hydraulicznych jest szybką formą produkcji wielu uszczelek, które nie wymagają bardzo wysokiej precyzji krawędzi i powtarzalności.

Wyroby metalowo gumowe

Oferowane przez nas produkty metalowo-gumowe łączą ze sobą doskonałe właściwości obu tych materiałów. Do najczęściej zamawianych wyrobów możemy zaliczyć między innymi wałki, stopki, amortyzatory, tłumiki drgań, silentblocki, odboje metalowo-gumowe oraz różnego rodzaju koła. Poza produktami fabrycznie nowymi wykonywanymi na wymiar realizujemy również usługi regeneracji metalowo gumowych części maszyn.

Produkcja może odbywać się zarówno na formach powierzonych jak i zaprojektowanych oraz wykonanych na zamówienie. Posiadamy własny wydział projektowania form. Zapraszamy do współpracy.

Pozostałe materiały w naszej ofercie


Back To Top
Call Now Button