Skip to content
Termoizolacje - Uszczelnienia - Pianki - Tworzywa - Profile silikonowe i gumowe

Oferujemy wytłaczane profile silikonowe w szerokim zakresie kształtów, długości, kolorów oraz twardości od 20° Shore do 80° Shore. Posiadamy zarówno profile z silikonu o typowych kształtach jak i możemy wykonać nietypowe zamówienia według indywidualnych wymagań zamawiającego. Realizujemy zamówienia na pojedyncze produkty oraz łączone zamówienia na kilka różnych odcinków profili różnego rodzaju.

Profil silikonowy w standardowym kształcie „T”, „e”, „U”, „D” „P” „wargowe” dostępny jest w ciągłej sprzedaży z magazynu.

Możemy zaoferować minimalne ilości zamówienia już od 10 m. Dostarczamy również duże zamówienia na tysiące metrów profilu w dowolnym kolorze i rozmiarze. Wszystkie zamówienia dostarczamy na terenie całego kraju na adres wskazany w zamówieniu. Zapraszamy do współpracy i przesyłania zapytań.


profil silikonowy

Nasze produkty tniemy na wymiar

Oceny naszych klientów


Produkcja i sprzedaż profili silikonowych na wymiar

Wyroby silikonowe ro produkty, w których specjalizujemy się od wielu lat. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie do wykonywania różnorodnych produktów, a nasza specjalizacja to niestandardowe wytłoczki z gumy silikonowej odpowiednie do szerokiej gamy zastosowań i branż, w tym żywności, lotnictwa, kolei, górnictwa i branży maszynowej.

Posiadamy możliwości techniczne do projektowania i wytwarzania narzędzi, dzięki temu szybko możemy uruchomić produkcję nowych wyrobów. Różne zastosowania wymagają różnych tolerancji, mieszanek i określonej wydajności wytłaczanych profili silikonowych, dlatego bardzo ważne jest odpowiedni dobór technologii do konkretnego przeznaczenia.


Standardowe profile z gumy silikonowej

Profil Silikonowy D

Profil Silikonowy L

Profil Silikonowy P

Profil Silikonowy U

Profil Silikonowy T

Profil Silikonowy e

Profil Silikonowy kwadrat

Profil Silikonowy trapez

Profil Silikonowy wargowy


Najpopularniejsze kolory profili silikonowych

Produkty z naszej oferty dostarczamy również w praktycznie każdym kolorze palety RAL.

Profile silikonowe samoprzylepne

Jesteśmy w stanie dostarczyć profile z silikonowe z klejem. Podklejka do profili wykonana jest z bardzo mocnego kleju dzięki czemu skutecznie łączy się w wieloma różnorodnymi materiałami. Profil silikonowy samoprzylepny oferujemy w pełnych rolkach lub w sprzedaży na metry bieżące. Aby sprawdzić dostępność produktów prosimy o kontakt z działem techniczno-handlowym.

Rozmiar profili z silikonu

Oferujemy szeroki wybór rozmiarów. Nasze produkty dostępne są w różnych grubościach, szerokościach, średnicach oraz długościach rolek. Wszystkie produkty możemy konfekcjonować i ciąć na określone długości. Dotyczy to każdego produktu z naszej oferty. Zapytaj o rozmiar, którego szukasz.

Profile silikonowe o nietypowym kształcie

Profile wykonywane według wzoru na specjalne zamówienie oferujemy przy określonych minimach produkcyjnych. Aby sprawdzić minimalne ilości prosimy o kontakt z działem techniczno-handlowym. Niestandardowe profile z silikonu dostarczamy do wielu branż. Produkty robione na zamówienie możemy również korzystając z własnego projektu jak i rysunków wykonawczych lub wzorów przesłanych przez klienta.

Pozostałe produkty z naszej oferty

Back To Top
Call Now Button